Wyprzedaż! Biomineralny jedwabny żel do mycia twarzy, aktywnie detoksykuje, nawilża i koi Rosenserien Zobacz większe

Biomineralny jedwabny żel do mycia twarzy, aktywnie detoksykuje, nawilża i koi Rosenserien

Ziołowy, głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy. Efektywnie oczyszcza makijaż nie naruszając ochronnej bariery skóry. Wycisnąć małą ilość, masować skórę, a następnie zmyć ciepłą wodą. Czynność można powtórzyć. Dla skóry normalnej, tłustej i wrażliwej. Więcej inf. poniżej.
100 ml

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

73,90 zł

143,90 zł

-70,00 zł

Więcej informacji

Jak używać: stosować rano i wieczorem. Wycisnąć niewielką ilość żelu i masować skórę okrężnymi ruchami, następnie zmyć ciepłą wodą. Czynność można powtórzyć. Dla zachowania dobrej równowagi pH, spryskać wodą różaną Rosenserien. Dla skóry normalnej, tłustej i wrażliwej.


Głęboko oczyszcza twarz i szyję. Skutecznie usuwa resztki makijażu. Nie zawiera wody, specjalnie skomponowana formuła ekologicznych ekstraktów, wysokiej jakości takich jak: aloes, oczar wirginijski, wyciąg z dzikich leśnych jagód skandynawskich, olejki roślinne, sole mineralne i olejek różany. Żel intensywnie nawilża, odżywia i zmiękcza skórę. Głęboko oczyszcza i przywraca skórze blask daje matowy efekt i rewitalizuje.

Wszystkie kosmetyki Rosenserien w tym nasz żel do mycia twarzy posiada formułę jakiej nie ma nigdzie w żadnych innych kosmetykach. Nasze produkty nie zawierają wody, a jedynie substancje odżywcze. Można powiedzieć, że skóra podczas ich używania wchłania same dobroci żelu aloesowego połączonego z dużą ilością substancji odżywczych. Nasz żel to intensywne składniki od matki natury uwięzione w butelce. W tym żelu nie znajdziecie wypełniaczy, zagęszczaczy i wody, składników, które niepotrzebnie zapełniają pojemnik, a jedynie substancje potrzebne skórze do pełnej jej regeneracji i nawilżenia. Lepiej już być nie może. Same "dobrocie" prosto od matki natury w bardzo intensywnej i aktywnej formie. 


Dla nas w Rosenserien woda jest przeszkodą dlatego nasze kosmetyki są bez wody. 


* Żel jest konserowany naturalnymi solami mineralnymi. Sole nie rozpuszczają się w żelu aloesowym i dlatego jest dodane parę kropli wody jedynie w celu rozpuszczenia soli mineralnych. Jednak sama formuła nie zawiera żadnej wody.

We wszystkich kosmetykach Rosenserien znajdziesz 100%, ekologicznie certyfikowany, najdroższy na świecie olejek z bułgarskiej róży damasceńskiej. Oryginalny olejek to ten, który jest wyprodukowany w Bułgarii z bułgarskich róż damasceńskich i posiada metrykę pochodzenia i produkcji. Większość firm kosmetycznych używa olejku o tej samej nazwie lecz wyprodukowanego w innych częściach świata. Dzieje się tak, dlatego, że taki nieoryginalny, skopiowany olejek jest bardzo tani. Co do jego jakości, to niestety bardzo różni się od prawdziwego bułgarskiego olejku z metryką. Bułgaria jest jedynym krajem gdzie produkuje się właściwy olejek różany. Produkcja i zbiory odbywają się według starych bułgarskich tradycji co jest bardzo ważne dla jakości olejku. Także róże damasceńskie w Bułgarii posiadają wyjątkowe właściwości, gdzie te same róże posadzone gdzie indziej na świecie, bardzo różnią się od tych bułgarskich i niestety są gorsze pod każdym względem. Olejek wyprodukowany w innych krajach, jest to produkt niskiej jakości. Oryginalny olejek z metryką bułgarską jest najdroższym olejkiem na świecie gdzie 1 litr olejku w hurcie kosztuje około 10 tyś. euro. Natomiast buteleczka 50ml oryginalnego olejku bez domieszek w sklepie kosztuje ok. 1000 UDS dolarów amerykańskich. Cena jest bardzo wysoka, ponieważ właściwości prawdziwego olejku są wyjątkowe i nie do podrobienia. Olejek bułgarski jest bardzo leczniczy i jest w stanie wyleczyć nawet choroby skórne, nie uczula dzieci, niemowląt i największych alergików. 
Rosenserien stosuje jedynie ten najdroższy olejek bułgarski dlatego nasze kosmetyki są bardzo delikatne, lecznicze, nie uczulają i nie zawierają innych irytujących zapachów. 

Rosenserien oznacza "Seria różana" czyli seria kosmetyków bazowana na najdroższym, oryginalnym, bułgarskim olejku z płatków róży damasceńskiej.
Opinie

Oceń 
Grażyna Ch. 2015-10-17

myjka

Buźka bardzo miękka,mała kropla i gotowe.Nawilżenie mega i nie ściąga skóry.Słyszałam że nie trzeba tego zmywać wodą tylko można zetrzeć zwilżoną szmatką. Ja umyłam wodą ale ściągniecia nie było.Myślę że spróbuję też zmywać szmatką dla porównania.W każdym razie jest duży plus dla skóry bo produkt świetny.Bardzo polecam.

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Biomineralny jedwabny żel do mycia twarzy, aktywnie detoksykuje, nawilża i koi Rosenserien

  Biomineralny jedwabny żel do mycia twarzy, aktywnie detoksykuje, nawilża i koi Rosenserien

  Ziołowy, głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy. Efektywnie oczyszcza makijaż nie naruszając ochronnej bariery skóry. Wycisnąć małą ilość, masować skórę, a następnie zmyć ciepłą wodą. Czynność można powtórzyć. Dla skóry normalnej, tłustej i wrażliwej. Więcej inf. poniżej.
  100 ml

  Napisz opinię