Dane do przelewu bankowego:
Adres i dane konta.
Beauty & Art
73 2030 0045 1130 0000 0690 2930
BGZ BNP PARIBAS
ul. Akacjowa 8/7 59-620
Gryfów Śląski

KOSMETYKI EKOLOGICZNE NATURALNE CERTYFIKOWANE i HIPOALERGICZNE ZE SKANDYNAWII.

Szwedzkie kosmetyki do pielęgnacji skóry i salonów SPA Marki ROSENSERIEN.

Przedstawiciel marki Rosenserien.

Jesteśmy głównym przedstawicielem marki Rosenserien w Polsce odpowiedzialnym za dystrybucję i szkolenia oraz wydawanie certyfikatów szkoleniowych opierających się na profesjonalnej kosmetyce z wykorzystaniem naturalnych, skandynawskich metod pielęgnacji skóry.

Zapraszamy SPA i salony kosmetyczne na ceryfikowane szkolenia metodą skandynawską z wykorzystaniem kosmetyków Rosenserien.
 

Prowadzimy profesjonalne szkolenia dla SPA i salonów kosmetycznych oparte na skandynawskich technikach pielęgnacji, które zakańczane są certyfikatami i dyplomem upoważniającym wykonywanie zabiegów z zakresu profesjonalnej kosmetyki ekologicznej.


Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoje oferty zabiegów kosmetycznych i wprowadzić innowacyjne metody skandynawskie z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków ekologicznych Rosenserien, które są certyfikowane i hipoalergiczne.

Hurtownia kosmetyków ekologicznych, certyfikowanych, naturalnych Rosenserien.


Zajmujemy się sprzedażą detaliczną, hurtową, importem i dystrybucją kosmetyków ekologicznych, naturalnych, certyfikowanych i hipoalergicznych marki Rosenserien. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne kosmetyki skandynawskie, ekologiczne i w 100 % naturalne przeznaczone do SPA, salonów kosmetycznych oraz kosmetyki do domowej pielęgnacji np. kremy i serum do twarzy, maseczki do twarzy, produkty do regeneracji skóry.

Kosmetyki Rosenserien co je wyróżnia. Wyjątkowe, jedyne na świecie kosmetyki bez wody!

Kosmetyki Rosenserien to jedyne kosmetyki na świecie, które nie zawierają w swoim składzie wody. Są to specjalnie opracowane formuły w których znajdują się w bardzo dużych stężeniach aktywne składniki odżywcze. Każdy kosmetyk Rosenserien działa na skórę jak SERUM z tego względu, że nie zawiera niepotrzebnej wody i wypełniaczy.

Nasze kosmetyki składają się w 99 % z aktywnych substancji odżywczych pochodzenia naturalnego tak jak: minerałów, witamin, odżywczych olejków, wyciągów z roślin, antyoksydantów i protein. W innych markach kosmetycznych woda stanowi 90 % zawartości danego produktu, w pozostałych 10% znajdują się wypełniacze i zagęszczacze, które muszą zagęścić 90 %, dużą ilość wody, a aktywne składniki znajdują się w ułamkowych ilościach.

U nas te relacje są zupełnie odwrotne. W naszych kosmetykach znajdziesz 99 % składników odżywczych.

Jesteśmy jedyną marką na świecie posiadającą specjalnie opracowane formuły bez wody. Po zastosowaniu kosmetyków Rosenserien, różnice i pozytywne zmiany na skórze są bardzo szybko zauważalne gołym okiem.

Skóra się szybko wygładza, podrażnienia i krosty znikają, skóra jest dobrze nawilżona, jędrna i dobrze odżywiona. Wszystko dzięki skondensowanym składnikom odżywczym, braku niepotrzebnej wody i niepotrzebnych wypełniaczy, które nie robią dla skóry nic oprócz tego, że dobrze wypełniają butelkę. Nasze kosmetyki to dar dla skóry. Są one silnie skondensowane i dostarczają skórze tego co ona potrzebuje, czyli takich substancji z jakich się ona składa.
 
Kosmetyki Rosenserien nie biegną za trendem mody i egzotycznymi zapachami. Dla nas moda kosmetyczna nie ma znaczenia, ponieważ skupiamy jedynie uwagę na tym, aby skóra dostała to co powinna dostać, czyli wsparcie z zewnątrz w postaci składników zawierających się w naszym własnym organiźmie.  

Nasze kosmetyki dostarczają skórze odpowiednie dawki "pożywienia" okazyjnie są one wzmocnione dodatkowymi innowacyjnymi składnikami, które okazują się efektywne dla skóry np. przy likwidacji zmarszczek czy opuchlizny pod oczami. Wszystko oczywiście pochodzi z natury, a każdy składnik jest ekologicznie certyfikowany. 

W przeciwieństwie, inne marki pędzące za trendami mody i zapachami wcale się nie martwią o to co potrzeba skórze. Ważny jest trend i moda. Dlatego wiele kosmetyków mimo, że są naturalne czy ekologiczne nie są wystarczająco efektywne dla skóry. Problemem jest duża ilość wody w kosmetykach ok. 90 % i zagęszczaczy, a za mało substancji odżywczych, które są w stanie odbudować i zregenerować skórę.

Jest bardzo ciężko zregenerować i odżywić skórę kiedy w kosmetyku znajduje się w większości woda i wypełniacze oraz w ułamkowych % substancje odżywcze. Pędząc za modą producenci kosmetyków nie używają pełnych kompleksów substancji odbudowujących skórę, tylko wybiórczych komponentów i składników, które są "na modzie", ignorując zupełnie naturalne potrzeby skóry. Nasza skóra to nasze ciało, które, aby dobrze funkcjonować potrzebuje zawsze tego samego, czyli "właściwego pożywienia" i substancji, które są integralną częścią komórek naszego ciała.

To, że coś jest naturalne nie oznacza, że jest to dla nas automatycznie dobre. Wiele marek idąc za trendem mody używa olejków eterycznych lub skondensowanych zapachów naturalnych. Nasza skóra broni się przed takimi intensywnymi zapachami, nawet jak są one naturalnego pochodzenia. Niektórzy znoszą intensywne zapachy, a niktórzy dostają alergicznych reakcji. Nie ma to nic wspólnego z tym czy produkt jest naturalny czy też nie. Skóra się broni przed stężonymi zapachami, które w rezultacie nie są korzystne dla naszej skóry.

Dlatego marka Rosenserien nie postępuje za trendami " chwytaniem klienta na zapach czy modę na coś". Nasze kosmetyki są dobrze zbalansowane zapachowo. Zapachy w kosmetykach Rosenserien są dobrane w aspekcie regeneracji skóry. Każdy zapach w naszych kosmetykach nie ma na celu "pięknie pachnieć", ale posiada funkcję leczniczą. W większości używamy jedynie olejku różanego z tego względu, że olejek różany jako jedyny olejek na świecie nie wywołuje reakcji alergicznych nawet u najbardziej alergicznej skóry. Ten olejek nie podrażnia, wręcz odwrotnie, leczy nawet najbardziej wrażliwą skórę.

Rosenserien to marka oparta na wysokiej jakości olejkach różanych, które jako jedyne olejki na świecie przynoszą naszej skórze pozytywny efekt działania bez jakichkolwiek negatywnych reakcji skóry.

ROSENSERIEN = SERIA RÓŻANA  

Woda w kosmetykach dewastuje nasze środowisko.  
 
Mimo, że jest wiele kosmetyków certyfikowanych ekologicznie, żadna z nich do końca nie chroni środowiska. Używanie wody w kosmetykach dewastuje nasze środowisko. Codziennie zużywa się miljardy ton wody do produkcji kosmetyków co bardzo pobciąża naszą planetę. Produkcja kosmetyków jest jedną z najbardziej zanieczyszczających przemysłów, nawet jak jest to produkcja kosmetyów ekologicznych.

Dlatego marka Rosenserien wybrała inną drogę i stworzyła kosmetyki bez wody. W ten sposób nie obciążamy naszej planety. Nasze kosmetyki są nie tylko bardzo przyjazne dla środowiska, ale także bardzo korzystne dla naszej skóry. Jako jedyni w Skandynawii i na świecie, na przestrzeni 30 lat uzyskaliśmy dziesiątki nagród za całokształt działalności na rzecz środowiska. Nasze kosmetyki są bardzo wyjątkowe pod każdym względem, efektywności działania na skórze i ekologii. Jako jedyna marka na świecie spełniliśmy nie tylko standardowe normy w ekologii, ale także wykroczyliśmy daleko poza nie, z czego jesteśmy bardzo dumni.