Dane do przelewu bankowego:
Adres i dane konta. 
Beauty & Art
73 2030 0045 1130 0000 0690 2930
BGZ BNP PARIBAS 
ul. Akacjowa 8/7 59-620 
Gryfów Śląski


Dostawa przesyłki na terenie Polski.


Dostawa Pocztą Polską, wysyłka polecona, ekspresowa do rąk własnych z zagwarantowaną dostawą. Cena wysyłki 9 zł na terenia całego kraju. Od złożenia zamówienia od minimum 350 zł dostawa gratis na terenie całego kraju.
Wysyłamy w ten sam dzień lub najpóźniej na drugi dzień po zatwierdzeniu przelewu.
Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi ok. 2-7 dni roboczych. Czas się może nieco wydłużyć w okresie świąt i wakacji lub jeśli miejsce zamieszkania jest odległe od miejsca nadania przesyłki. Z naszej praktyki wynika, że produkty są najczęściej dostarczane w ciągu 2-3 dni od dnia nadania przesyłki.

Dostawa za granicę.

Wysyłamy przesyłki za granicę. W ramach obniżenia kosztów wysyłki za granicę nie posiadamy stałych stawek. Takie rozwiązanie wiąże się z bardzo drogimi kosztami. U nas Klient płaci cenę faktycznej wysyłki naliczanej przez Pocztę Polską wg. wagi. Mniejsze ilości produktów wysyłamy listem, co dodatkowo obniża koszty wysyłki. Jeśli chcecie Państwo, aby waszą wysyłkę wysłać poza granice Polski, prosimy o kontakt mailowy. Proszę napisać, wyszczególnić jakie produkty chcecie Państwo zamówić, my je zważymy i podamy dokładną cenę wysyłki. Następnie podamy do zapłaty łączną kwotę za produkty kosmetyczne wraz z ceną wysyłki.
Kwotę można wpłacić przelewem bankowym lub na konto PayPal. 
W Mailu proszę podać dokładny adres, Imię i Nazwisko oraz Imię i Nazwisko osoby dokonującej wpłaty (jedynie w wypadku kiedy inna osoba zamawia produkty, a inna za nie płaci, tak aby nie było wątpliwości). 
Wysyłkę wysyłamy po zaksięgowaniu pełnej kwoty. 

Płatności.


Sklep posiada 2 formy płatności.

1. Możliwość zapłaty kartą płatniczą.

Klient przy dokonywaniu zakupów zostaje automatycznie przekierowany do systemu, gdzie będzie mógł dokonać zapłaty. Jedną z form jest płacenie kartą płatniczą. Operacja jest dokonywana za pomocą pośrednika płatności obsługującego sklepy internetowe na terenie całego kraju pod nazwą Tpay.
Wybierając tą metodę sklep otrzymuje przelane środki automatycznie w ten sam dzień co umożliwia szybsze realizowanie złożonego zamówienia.

2. Przelew bankowy.

Przelewu można dokonać manualnie bez udziału Tpay. Przy zakupie klient jest przekierowany do swojego banku w celu dokonania zapłaty za zakupy. Ta metoda dokonywania przelewu trwa nieco dłużej w czasie. Księgowanie wpłaconych środków na konto sklepu może potrwać ok. 1-2 dni robocze. W tym wypadku wysyłka także się nieco opóźni. Sklep wysyła produkty wtedy, kiedy otrzyma pełną zaksięgowaną kwotę.

Sklep nie odpowiada za błędy w transakcji.

Jeśli z jakiegoś powodu środki nie zostaną zaakceptowane lub wystąpią z tego tytułu problemy w płaceniu, należy się zwrucić do Tpay, który obsługuje wszelkie transakcje związane z zakupem w sklepie Rosenserien oraz do swojego banku.