Wyprzedaż! Szampon z olejkiem arganowym Zobacz większe

Szampon ze stymulatorem wzrostu, regenerująco-naprawczy wygładzający Rosenserien

Intensywnie regeneruje, naprawia mikrouszkodzenia włosa, stymuluje do szybkiego wzrostu, do 4cm na miesiąc. Nadaje włosom połysk i elastyczność, łagodzi skórę głowy i odżywia. Wzmacnia zniszczone, pozbawione blasku włosy od nasady po same końce. Dzięki specjalnej formule opracowanej przez szwedzkich ekspertów posiada wyjątkowe właściwości i działanie. Zanim kupisz przeczytaj poniżej. 
200 ml

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

117,00 zł

132,90 zł

-15,90 zł

Więcej informacjihttp://www.kosmetykiekologicznenaturalne.pl/glowna/80-szampon-ze-stymulatorem-wzrostu-1-litr-regenerujaco-naprawczy-rosenserien.html


EKOLOGICZNY NATURALNY SZAMPON ZE STYMULATOREM WZROSTU REGENERUJĄCO - NAPRAWCZY WYGŁADZAJĄCY STRUKTURĘ WŁOSA ROSENSERIEN

Jest to szampon leczniczy i regeneracyjny z prawdziwego zdarzenia. Nie jest to szampon drogeryjny, gdzie po 1 umyciu oczarowuje nas "chemia" która złudnie robi nasze włosy miękkie i elastyczne, a w rezultacie nie regeneruje włosa od nasady. Tego typu drogeryjne szampony, do których większość jest przyzwyczajona obciążają włosy, pogarszają ich stan i nigdy ich nie naprawiają. Dlatego większość kobiet ma odwieczny problem z włosami, które są przesuszone, zniszczone, źle się układają, wolno rosną, wypadają i są słabe. Ten proces jest jak niekończąca się historia, błędne koło z którego nie ma wyjścia.

Szampon Rosenserien jest szamponem zupełnie innej kategorii. Jest to szampon, który nie "oszukuje włosów" żadną "sztuczną chemią", nie robi złudnych efektów na włosach. Po umyciu włosy są takie, jaki jest ich stan naturalny, czyli jeśli są na nich zniszczenia, to po umyciu tym szamponem będą one nadal zniszczone. W pierwszych etapach mycia, aż do ok. 8 myć, stopniowo dojdą do regeneracji. Widoczny stan poprawy włosów można zauważyć po ok. miesięcznym używaniu szamponu w zależności jak często je myjemy. Przeważnie jest to ok. 8 myć, zakładając, że myjemy włosy 2 razy w tygodniu.  

TEN SZAMPON POWIE CI PRAWDĘ O TWOICH WłOSACH.

SZAMPON ROSENSERIEN REGENERUJE WŁOSY, A NIE OSZUKUJE TWOJE WłOSY NADAJĄC IM ZŁUDNE EFEKTY UPIĘKSZAJĄCE.

Drogeryjny szampon oszukuje twoje włosy, które w rzeczywistości nigdy nie są naprawione i zregenerowane. Stosując drogeryjne szampony, uzależniamy nasze włosy od tego typu produktów. Kiedy nasze włosy są w coraz gorszym stanie szukamy lepszych rozwiązań, szamponów i masek, które będą mogły naprawić nasze włosy. Rezultat jest taki, że nadal mamy osłabione włosy, a o ich naprawie nie ma mowy. 

Używając szamponu Rosenserien musimy stanąć przed obliczem prawdy i zaakceptować naszą faktyczną kondycję włosów, aż do momentu ich regeneracji. Ten szampon nie "oszukuje włosów", ale stopniowo je regeneruje od wewnątrz, a rezultaty są prawdziwe i trwałe, a nie oszukane przez "cudowne, chemiczne składniki".

Chcąc używać ten szampon musisz pogodzić się z faktycznym stanem twoich włosów.

PRZED KUPNEM ZADAJ SOBIE PYTANIE: 

"Czy chcesz nadal oszukiwać swoje włosy, czy chcesz je gruntownie zregenerować"?

Ten szampon to nie pigułka, którą połkniesz i wszystko będzie załatwione od jednego razu. Regeneracja włosów trwa w czasie, ale jeśli już zregenerujesz swoje włosy, będą one silne i piękne już na stałe. Włosy potrafią się naprawić, bez względu czy są one bardzo uszkodzone, zniszczone, porowate i niesforne czy wypadające, łamiące się i cienkie.

IM MNIEJ ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH NA WŁOSY TYPU: MASKI, OLEJOWANIE, WCIERKI I RÓŻNEGO RODZAJU MIKSTURY, TYM LEPIEJ DLA KONDYCJI TWOICH WŁOSÓW. 

Sposób użycia:
wycisnąć na dłoń, nanieść na włosy i masować. Dla lepszego efektu spłukać ciepłą wodą. Czynność można powtórzyć. Zalecana jest 2 krotna aplikacja przy każdym jednorazowym myciu.

Sposób na szybki porost włosów oraz na szybsze wzmocnienie cebulek, zapobieganie przed ich wypadaniem:

1 mycie.

Nakładamy szampon na dłoń, rozsmarowujemy na dłoniach i wmasowujemy w mokrą skórę głowy i resztę włosów. Przy pierwszym myciu szampon się nie pieni, ale wchłania się dobrze w skórę głowy. Masujemy skórę głowy i włosy ok. 30 sekund. Dobrze zmywamy ciepłą wodą.

2 mycie.

Nakładamy na włosy tą samą ilość szamponu, masujemy około 30 sekund, pozostawiamy szampon na włosach na ok. 2 minuty do wchłonięcia składników. Następnie ponownie masujemy skórę głowy przez 30 sekund, a następnie dokładnie spłukujemy ciepłą wodą.

3 mycie, maseczka regeneracyjna szczególnej troski.
Jeśli chcecie zadbać o wasze włosy jeszcze bardziej, macie duże problemy z ich wypadaniem, jeśli wasze włosy są bardzo osłabione, poleca się dodatkowo zrobić maseczkę regeneracyjną na skórę głowy ewentualnie na całą długość włosów. Po 2 myciu, zawijamy włosy w ręcznik, aby lekko je osuszyć, a następnie rozcieramy na zwilżone dłonie szampon i wcieramy go dobrze w skórę głowy masując ją jednocześnie, ewentualnie nakładamy go na całą długość włosów. Wszystko razem zawijamy w czepek kąpielowy i czekamy ok. 20 minut. Jeśli końcówki włosów, które są bardzo przesuszone, po ok 10 minutach można wetrzeć Luksusowy eliksir do włosów , ale tylko w te miejsca, które są bardzo suche, nie na całą długość, ani nie w skórę głowy. Czas maseczki z eliksirem wynosi ok. 20-30 minut. Po upływie czasu wszystko bardzo dobrze spłukujemy ciepłą wodą. Maseczkę można stosować przy każdym myciu, lub wg. potrzeb.


Kup w zestawie taniej.
Luksusowy eliksir do ciała i włosów.


Szampon nie musi być spłukany dokładnie. Jeśli zostaną na skórze głowy resztki szamponu będzie to tylko z korzyścią dla włosów. Nasze kosmetyki są bez wody i posiadają nieomal w 100% składniki odżywczo-regeneracyjne. Kosmetyki Rosenserien nie zawierają żadnych syntetycznych składników i są tak bardzo przyjazne człowiekowi, że można je nawet zjeść. W przypadku maseczki na włosy, zasada jest podobna jak przy żelu, serum rekonstrukcyjnym do mycia, który też nie musi być zmywany z ciała. 
Przeczytaj o żelu, serum.

UWAGA!!!
SZAMPON DOPASOWUJE SIĘ DO KAŻDEGO TYPU WŁOSÓW. CZAS PRZYZWYCZAJENIA WŁOSÓW DO SZAMPONU WYNOSI OK. 2-3 TYGODNIE - OK. 5-8 MYĆ.
SZAMPON IDEALNIE SIĘ SPRAWDZA DLA KOBIET W KAŻDYM WIEKU I DLA WŁOSÓW POSIWIAŁYCH. Bardzo polecany dla wrażliwej skóry głowy, podrażnionej, z łupieżem, dla wypadających, osłabionych, wolno rosnących włosów i dla dzieci. 

Co dzieje się z włosami począwszy od 1 mycia do ok. 5-8 myć"? Jak włosy się przyzwyczajają?


Etap 1
ok. 1-8 myć

Włosy się przyzwyczajają do szamponu ok. 8 myć. Przez ten okres oczyszcza się i detoksykuje skóra głowy i włosy na całej długości. Włosy i skóra głowy oczyszczają się i pozbywają się chemicznych silikonów, szkodliwych detergentów, które zniszczyły włosy wnikając w ich głąb, osłabiły cebulki i zatkały pory. Zatkane pory osłabiają włosy. Włosy nie rosną, nie są dobrze odżywione i wypadają, a skóra głowy się przesusza i nie oddycha jak powinna, sprzyja to łupieżowi i może powodować swędzenie. Przez to włosy stają się matowe, kruche i mają tendencję do łamliwości i uszkodzeń. Cały naturalny proces utrzymania zdrowych włosów jest zaburzony od podstaw. 

Dlatego na samym początku stosowania szamponu, włosy przechodzą przejściowy kryzys, okres odżywiania i oczyszczania. W tym okresie włosy mogą być niesforne lub za bardzo puszyste w niektórych przypadkach zbyt sztywne. Jest to naturalne i reprezentuje faktyczny stan naszych włosów jaki jest na daną chwilę.  
Od 1-8 myć jest to okres oczyszczania włosów i skóry głowy. Po tym okresie, włosy się zaczynają wzmacniać i regenerować. Jednak podczas tego pierwszego okresu, włosy będą w takim stanie jaki jest ich naturalny stan w danym momencie. 

W przypadku bardzo dużych zniszczeń, zaleca się użycie serum rekonstrukcyjnego lub eliksiru wzmacniającego z olejkiem rokitnika, zobacz zdjęcie produktów. Produkty te gruntownie regenerują, wzmacniają, nawilżają, wygładzają i zapobiegają łamliwości i rozdwajaniu końcówek włosów co pomaga przetrwać ten trudny okres regeneracji.

Kup w zestawie taniej. 
Serum rekonstrukcyjne.   
Luksusowy eliksir do ciała i włosów.

Etap 2

Od 8-15 myć

Włosy są w widoczny sposób wzmocnione od nasady. Można zauważyć poprawę i ich lepszą kondycję. Są to pierwsze oznaki regeneracji. Włosy zaczynają się już lepiej poddawać i układać oraz stają się bardziej miękkie i elastyczne.  W tym okresie skóra głowy jest już zdetoksykowana, a odżywcze składniki zawarte w szamponie stymulują włosy do szybszego wzrostu. 
W przypadku bardzo dużych zniszczeń, zaleca się użycie serum rekonstrukcyjnego lub eliksiru wzmacniającego z olejkiem rokitnika, zobacz zdjęcie produktów. Produkty te gruntownie regenerują, wzmacniają, nawilżają, wygładzają i zapobiegają łamliwości i rozdwajaniu końcówek włosów, co pomaga przetrwać ten trudny okres regeneracji.

Etap 3

Od 15 myć i więcej.

Od tego czasu zaczyna się pełny proces regeneracji i gruntowna odbudowa wewnątrz cebulek, od nasady po same końce. Włosy stają się miękkie, elastyczne, wygładzone i bardzo błyszczące, tak jak widać na zdjęciu. 
Specjalnie opracowana formuła lecznicza zawarta w szamponie Rosenserien, wypełnia ubytki uszkodzonego włosa oraz naprawia wszelkie mikrouszkodzenia wewnątrz i na powierzchni włosa.

Po upływie ok. 3-4 miesięcy, włosy są zregenerowane w naturalny sposób bez "sztucznych, chemicznych wspomagaczy oszukujących włosy". Przez ten okres włosy nie były niczym niszczone i "oszukiwane pseudo zdrowymi składnikami", które w rezultacie jedynie uszkadzają włosy nie dając im szansy na ich prawdziwą regenerację.
Dobrze zregenerowane włosy można farbować, suszyć suszarką i dowolnie stylizować, używając prostownicy. Włosy nadal będą ładne, elastyczne, nie wypadają, są sypkie, ładnie się układają i są miękkie.
Włosy szybko rosną i gęstnieją co można zauważyć na skroniach, z tyłu głowy i na szyi. Przybywa więcej włosów i wciąż wyrastają nowe.

Nasi klienci zauważyli także, że włosy po użyciu szamponu Rosenserien się mniej przetłuszczają i zachowują na dłużej świeżość i objętość.

Jak często myć włosy?

Szampon jest dostosowany do codziennego mycia włosów i doskonale się sprawdza w codziennej pielęgnacji. Jeżeli macie bardzo słabe, wypadające i zniszczone włosy poleca się częstsze ich mycie.  

Dlaczego włosy się już nie niszczą?  

Używając regularnie szamponu Rosenserien, nie obciążamy włosów "sztuczną chemią" i systematycznie ich nie niszczymy. Minimalne zniszczenia tak jak farbowanie czy stylizowanie na gorąco im nie szkodzi, jak są one na bierząco regenerowane i odżywiane.
Dlatego ważne jest początkowe zregenerowanie włosów i przywrócenie im równowagi, której im brakowało.
Po pełnej regeneracji twoje włosy odzyskają swój pierwotny naturalny stan, taki jaki jest zgodny z twoją genetyką.

Ważna uwaga!
Informacja na temat rezultatów jest oparta na użyciu jedynie szamponu Rosenserien oraz dodatkowych, naturalnych i bardzo odżywczych produktów wspomagających włosy. Żadne z naszych produktów nie zawiera szkodliwych substancji, alkoholu ani wody i nie niszczy włosów. Wyszczególnione produkty do pielęgnacji posiadają intensywne działanie, skondensowane naturalne składniki odżywcze najwyższej jakości. Takie produkty polecamy używać w celu uzyskania wyżej opisanych efektów regeneracyjnych. Nie polecamy mieszać innych produktów, ani używać żadnych innych maseczek, balsamów czy produktów do stylizacji, ponieważ cała regeneracja będzie mijać się z celem. Jeśli ktoś zamierza mieszać inne produkty, może się spodziewać zupełnie innych rezultatów na włosach i skórze.
   
Uwaga!
Jeżeli masz bardzo zniszczone końcówki "suche jak wióry" i masz na głowie "siano", zaleca się długie włosy podciąć ok. 5-7cm przed przystapieniem do regeneracji. Jeżeli masz włosy bardzo krótkie lub półdługie, nie chcesz ich dużo podcinać, wystarczy je podciąć od 2-3 cm. 


Szampon posiada wyjątkowo wysokie stężenia składników tak jak: witamin, ekstraktów, ziół i aminokwasów. Łagodny szampon z Pro witaminą B5 i olejkiem arganowym nadaje włosom połysk, elastyczność i objętość. Zawiera ekstrakt z zielonej herbaty, który zapobiega łupieżowi, działa antyseptycznie, łagodzi podrażnienia, wzmacnia i odżywia skórę głowy oraz przyśpiesza wzrost włosów. Pro witamina B5 wzmacnia włosy i zapobiega ich wypadaniu oraz rozdwajaniu się końcówek. Wnika w głąb włosa utrzymując wilgoć i chroni przed mechanicznymi uszkodzeniami np. suszarką lub prostownicą.

Dodatkowo ekstrakt z protein pszenicy, głęboko wnika i odbudowuje wszelkie uszkodzenia. Aktywne proteiny pszenicy, wpływają na zachowanie właściwej struktury włosa, a także poprawę jego kondycji. Regeneruje, a ponadto wzmacnia i nadaje włosom szczególnie estetyczny wygląd, gładką fakturę, połysk oraz nadaje objętości i puszystości.

Najwyższej jakości tłoczony na zimno, ekologiczny olejek arganowy z pełną gamą nie uszkodzonych molekularnie witamin sprawia, że włosy są elastyczne, pełne blasku i z wysokim połyskiem. Włosy są nawilżone i odżywione od wewnątrz i chronione na zewnątrz przed wysuszaniem i promieniami UV. Składniki zawarte w szamponie sprawiają, że włosy łatwo się rozczesują i nie plączą. Regularne stosowanie szamponu w widoczny sposób wzmacnia włosy dzień po dniu i utrzymuje je w nienagannej i zdrowej kondycji.

Wydajny: wystarcza od 1.5-2 miesięcy użycia przy częstotliwości mycia 2 razy w tygodniu przy długich włosach.
100% naturalny i ekologicznie certyfikowany.

TEST NA ŻYWO EKOLOGICZNEGO SZAMPONU ROSENSERIEN

Bestseller ! Najlepszy eko szampon w Polsce. Bomba witaminowo-odżywcza.


Leczniczy, antyalergiczny, proteinowy szampon odżywczy i nawilżający. Zawierający bardzo wysokie stężenia składników odżywczych, specjalnych aminokwasów, stymulatorów regeneracji i porostu włosów oraz specjalnie dobranych ziół i skandynawskich ekstraktów leczniczych. Specjalnie opracowane formuły i szwedzkie technologie stworzyły ten niesłychanie dobry, rewolucyjny szampon. Zawiera on naturalne stymulatory przyśpieszające wzrost włosów, które rosną do 4 cm na miesiąc. Głęboko regeneruje i odbudowuje uszkodzone włosy oraz nadaje objętości, która utrzymuje się aż do następnego mycia.

Rezultaty są zauważalne już po 2 tygodniach. Włosy gęstsze, mocniejsze od nasady, sprężyste i lśniące. Nie wypadają, nie elektryzują się i łatwo rozczesują. Nawilża skórę głowy, odżywia ją, likwiduje zapalenia skóry głowy, podrażnienia, łupież, likwiduje świąd i wszelkie inne problemy związane ze skórą głowy i włosami. Zapobiega łamliwości i rozdwajaniu się. 

Test włosów farbowanych bez modelowania. Wystarczy umyć i wysuszyć.
Na zdjęciu po prawej, włosy bez modelowania, bez olejowania i bez odżywki.


*
Bez użycia szamponu włosy rosły ok. 2cm na miesiąc, po użyciu szamponu włosy urosły tak jak widać na zdjęciu, ich długość się podwoiła. Należy wziąć pod uwagę fakt, że każdy ma indywidualne preferencje wzrostu włosów. Jeśli komuś rosną włosy ok. 1cm na miesiąc, po regularnym stosowaniu szamponu długość wzrostu może osiągnąć do 2 cm na miesiąc.

Etap 3, można zauważyć wysyp nowych włosów. Zdjęcie
klientki stosującej nasz szampon.Opinie klientki, która stosuje nasz szampon od miesiąca.


Pani A. Nie mogę się niepochwalić. Mój nowy, magiczny szampon zaczarował moje włosy. Są miekkie, delikatne w dotyku i rewelacyjnie się układają, dały świetnie radę ze zniszczeniami po farbach i twardej wodzie, wyglądają zdrowo i błyszczą. A jaka mega objętość. Dla mnie najlepszy pod słońcem. Duży plus za to że jest super ekologiczny i ma dużo protein, leczniczy aloes i olejek różany. Inne szampony naturalne jakie miałam to nie było to samo.

We wszystkich kosmetykach Rosenserien znajdziesz 100%, ekologicznie certyfikowany, najdroższy na świecie olejek z bułgarskiej róży damasceńskiej. Oryginalny olejek to ten, który jest wyprodukowany w Bułgarii z bułgarskich róż damasceńskich i posiada metrykę pochodzenia i produkcji. Większość firm kosmetycznych używa olejku o tej samej nazwie lecz wyprodukowanego w innych częściach świata. Dzieje się tak, dlatego, że taki nieoryginalny, skopiowany olejek jest bardzo tani. Co do jego jakości, to niestety bardzo różni się od prawdziwego bułgarskiego olejku z metryką. Bułgaria jest jedynym krajem gdzie produkuje się właściwy olejek różany. Produkcja i zbiory odbywają się według starych bułgarskich tradycji co jest bardzo ważne dla jakości olejku. Także róże damasceńskie w Bułgarii posiadają wyjątkowe właściwości, gdzie te same róże posadzone gdzie indziej na świecie, bardzo różnią się od tych bułgarskich i niestety są gorsze pod każdym względem. Olejek wyprodukowany w innych krajach, jest to produkt niskiej jakości. Oryginalny olejek z metryką bułgarską jest najdroższym olejkiem na świecie gdzie 1 litr olejku w hurcie kosztuje około 10 tyś. euro. Natomiast buteleczka 50ml oryginalnego olejku bez domieszek w sklepie kosztuje ok. 1000 UDS dolarów amerykańskich. Cena jest bardzo wysoka, ponieważ właściwości prawdziwego olejku są wyjątkowe i nie do podrobienia. Olejek bułgarski jest bardzo leczniczy i jest w stanie wyleczyć nawet choroby skórne, nie uczula dzieci, niemowląt i największych alergików. 
Rosenserien stosuje jedynie ten najdroższy olejek bułgarski dlatego nasze kosmetyki są bardzo delikatne, lecznicze, nie uczulają i nie zawierają innych irytujących zapachów. 

Rosenserien oznacza "Seria różana" czyli seria kosmetyków bazowana na najdroższym, oryginalnym, bułgarskim olejku z płatków róży damasceńskiej.
Opinie

Oceń 
Agnieszka N 2017-01-11

szampon

Piękne lśniące włosy jestem zaskoczona rezultatem. Dopiero stosuję parę dni. Dziękuję za szybką dostawę

  Oceń 
  Agnieszka K. 2015-11-09

  Szampon

  Użyłam 1 butelkę tego szamponu.Zajęło mi to ok. 1.5 miesiąca. Włosy się dobrze regenerowały,szybko rosły i mniej wypadały i byłam bardzo zadowolona. Po skończeniu butelki kupiłam szampon z Silveco i po 1 użyciu wywaliłam do śmietnika.Produkt nie do użycia tragedia jednym słowem.Postanowiłam kupić szampon z Siberica bo kiedyś go używałam. Niestety to nie to samo co szampon z Rosenserien.Zgadzam sie w 100% z tezą,że to najlepszy szampon. Nie ma porównania. Szampon Rosenserien robi włosy jedwabne,które się ani nie łamią ani nie plączą.Czuć w nich nawilżenie.Po np. Siberice niestety tak nie jest i włosy robią się sztywne na drugi dzień, tak mocno nie błyszczą, szybko nie rosną i też nie zatrzymują wypadania. Niestety wracam do szamponu z Rosenserien bo jest po prostu najlepszy.Od razy podczas mycia czuć tą ròżnicę.To niesamowite. Bardzo dziękuję za wysyłkę.Pozdrawiam.

   Oceń 
   Joanna G 2015-07-01

   Szampon

   Cudowny szampon. Z całego serca polecam. Włosy odzyskały blask,są silniejsze i rzeczywiście pojawiło się dużo nowych włosków. Używam od miesiąca i jestem zachwycona.Pięknie pachnie i jest bardzo wydajny. Polecam !!!!!!!!!!!!

    Oceń 
    Agata L. 2015-05-19

    Szmpon jest mega

    Zużyłam 5 butelek i kupiłam dla męża 1 szt na łysienie i wypadanie włosów. Mąż po 4 tygodniach dostał szoku. Urosło mu pełno nowych włosów meszek, nowe włosy.U mnie ciągle wysyp nowych więc on zawierzył po moim szamponie.To jedyny dobry szampon na rynku,a próbowałam ich bardzo dużo nic nie pomagało jak ten.

     Oceń 
     Monika Z 2015-03-09

     Szampon z Rosenserien

     Dziękuję za szampon.To już moja 2 butelka. Włosy są świetne już po ok 3 tyg widzę dużą poprawę.Przestały wypadać i rosną bardzo szybko.

      Oceń 
      Magda 2015-02-14

      Szampon

      Szampon zamówiłam, ale jest kolejka bo się skończył, więc się ustawiłam w kolejeczkę po nową dostawę. Mam nadzieję, że nie zabraknie. Ciekawe zjawisko. No cóż czekam na dostawę.

       Oceń 
       Małgosia 2015-02-10

       szampon dotarł

       Umyłam nim 1 raz zaznaczam mam cienkie włosy,nie wiem nic o przyzwyczajaniu bo dopiero zaczynam.Moja opinia to bardzo jestem ucieszona ponieważ myłam codzień włosy bo były nieświeże i że są cienkie to jak wstawałam rano to była katastrofa włosy oklapnięte.Tym razem nie oklapły i na drugi dzień były nadal świeże,więc nie myłam ich. Jak na razie szampon super.Zobaczymy dalej z tą procedurą bo chcę też wzmocnić.

        Oceń 
        Aneta 2015-02-06

        Szmpon na porost włosów

        Dziękuję za wysyłkę. Super produkty które jeszcze na pewno zakupię. Szampon stosuję 3 tyg. Na początku włosy się faktycznie muszą przyzwyczaić bo to jest na pewno czas naturalnej regeneracji włosa przy której następują właśnie te zmiany na lepsze. Na początku nic nie widziałam, ale teraz już od 3 tygodnia włosy są bardzo fajne. Też trochę wątpiłam, ale kupiłam i się przekonałam, że działa. Teraz czekam na porost. Świetny produkt mam nadzieję, że już z nim zostanę. Pozdrawiam.

         Oceń 
         Akacjowa 2015-02-04

         Ekologiczny Szampon Rosenserien

         dziekuję za szybką wysyłkę. Dzis umyłam włoski rewelacyjne są. Mega objętość i miękkie tylko na końcówki nałozyłam olejek. Teraz czekam na szybki wzrost :) Jestem juz uzależniona od Rosenserien świetne wszystko jest i co najważniejsze dziala w widoczny sposób. Pełen profesjonalizm.

          Oceń 
          NN 2015-02-03

          SZAMPON NATURALNY

          Dziękuję. Wysyłka dotarła.

           Oceń 
           Iwona 2015-01-31

           szampon z Rosenserien

           Świetny szampon używam tydzień.Włosy puszyste po umyciu, nie oklapneły nawet za 2 dni,tak to musiałam ciągle myć te moje biedne włosy. Teraz czekam na porost.

            Oceń 
            Grażka 2015-01-21

            szampon z polecenia

            Kupilam i stosuje 2 tydzień.Moje włosy się zaczeły już przyzwyczajać.Zauważyłam że są jakby gęściejsze zawsze puszyste i nie oklapnięte.Moje są cienkie więc ten szampon uczynił że mam ich jakby więcej.Jak na razie świetny.Czekam dalej na porost,ah jeszcze głowa przestała swędzieć i sie tak szybko nie prztłuszcza.

             Oceń 
             Halina 2015-01-17

             Super szampon

             Witam! dziękuję za szybką wysyłkę szampon naprawdę okazał się strzałem w dziesiątkę. Dla moich osłabionych włosów rewelacja, stosuje już prawie 2 tygodnie i włosy naprawdę mocne i odżywione. Mój numer 1 i wszystkim polecam.

              Oceń 
              Jadwiga 2015-01-16

              Szampon do włosów z Rosenserien

              Kupiłam ten szampon i faktycznie włosy rosną po nim jak szalone. Jak kupowałam to nie po to aby mi włosy urosły tylko kupiłam ten szampon ponieważ jest to bardzo dobry produkt pod każdym względem. Faktycznie bardzo dobry. Tych zdjęć nie widziałam wcześniej.Super. Pozdrawiam.

               Napisz swoją opinię !

               Napisz opinię

               Szampon ze stymulatorem wzrostu, regenerująco-naprawczy wygładzający Rosenserien

               Szampon ze stymulatorem wzrostu, regenerująco-naprawczy wygładzający Rosenserien

               Intensywnie regeneruje, naprawia mikrouszkodzenia włosa, stymuluje do szybkiego wzrostu, do 4cm na miesiąc. Nadaje włosom połysk i elastyczność, łagodzi skórę głowy i odżywia. Wzmacnia zniszczone, pozbawione blasku włosy od nasady po same końce. Dzięki specjalnej formule opracowanej przez szwedzkich ekspertów posiada wyjątkowe właściwości i działanie. Zanim kupisz przeczytaj poniżej. 
               200 ml

               Napisz opinię